Osobní stránka | Personal page | 個人ページ | Page personnelle | 个人页面

Zase jsem o rok starší

a rok jsem tady nebyl. Aktivita na tomto webu je teď bídná, to je pravda. Je třeba s tím zase něco udělat. To se za ten rok stalo zásadního? Asi jsem se věkem přehoupl do stavu, kdy zase na svět pohlížím jinak. Některé hodnoty šly do pozadí, aby je nahradily ty důležitější a aktuální.

Změna je možná i vyditelná. Například v koupelně se mi objevují nové přípravky. K běžnému deodorantu a zubní pastě přibývají i různé krémy s černým uhlím, oleje a balzámy na vousy a podobně. Sám se občas divím, co si to kupuju. Nedá se úplně říct, že bych věděl co nakupuju. Ale jsem ten typ běžného spotřebitele, který si myslí, že dělá naco pro zdraví a stejně rozhodnutí padne až v obchodě, pokud mi něco padne do oka.

Sportem ku zdraví

Nike Air Zoom Vomero 16

Začal jsem sportovat. Nejdřív běh a teď i nové kolo. S manželkoua vozíme i naše dvě ratolesti, takže i se zátěží. Trénink jak má být. Zde je změna taky viditelná. Přibyly dvě kola a boty pouze na běhání. Minulý týden jsem sice tomu běhání moc nedal a na cestu se vydal pouze dvakrát. Místo toho jsem však zapojil nové kolo.

S během jsem začal v červnu a docela jsem se divil, že na první dobrou dokážu zaběhnout aspoň 5 km v kuse, aniž bych u toho vypustil duši. Po necelých dvou měsících nejsou vzdálenosti kolem 10 km nereálné. U běhu se navíc hezky vyčistí hlava a dobře se přemýšlí.

V neděli jsem se pustil do svého prvního virtuálního závodu. Dal jsem do toho všechno a myslel jsem, že po dvou kilometrech to vzdám. Ale vydržel jsem a měl jsem pouze dvojnásobný čas oproti prvním pozicím 😀

Co jinak?

Sleduju Petra Máru a závidím mu jeho Porsche Taycan 😀 (samozřejmě míněno s nadsázkou) a uvažuji, jak investovat do Applu abych si ho mohl pořídit taky 😀

Hlavně však přemýšlím, jak oživit tento web.

« »